השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אודות

  משרדו של עורך הדין אנר אבילוב הינו משרד בוטיק המתמחה במשפט האזרחי, המסחרי ובליטיגציה (ייצוג – בעלי דין בבתי משפט) מורכבת ומגוונת, הסכמים/חוזים, תביעות נזיקיות וייצוג במכירת ורכישת דירות.

  עורך הדין אנר אבילוב המתמחה בייצוג חברות ולקוחות פרטיים, רכש את ניסיונו במשרד המשפטים (פרקליטות האזרחית) ולאחר מכן במשרד עורכי דין מוביל בתל אביב המדורג במדרגי האיכות האיכותיים ביותר, שם רכש ניסיון רב בפתרון סכסוכים בעלי פרופיל גבוה ושאלות משפטיות מורכבות ביותר.

  בשל ניסיונו, עורך הדין אנר אבילוב מנהל את הסכסוכים של לקוחותיו מתוך ראיה אסטרטגית רחבה תוך תרגומה לפעולות טקטיות המותאמות למאפייניו הייחודיים של כל מקרה ומקרה כך שיעניקו ללקוחותיו יתרון יחסי על הצד השני, וזאת תוך התייחסות מרבית לדרישות לקוחותיו.

  עורך הדין אנר אבילוב מעניק ללקוחותיו רשת ביטחון המורכבת הן ממתן שירות משפטי וליטיגטורי מקצועי, אמין ויעיל, והן מרשת מומחים מקצועיים בעלי שם דבר בתחומם לרבות: רואי חשבון, מהנדסים ומומחים אחרים הדרושים לצורך קבלת התוצאה הרצויה בכל תיק המנוהל על ידי עורך הדין אנר אבילוב.

  שילוב ייחודו של משרדו של עורך הדין אנר אבילוב כמשרד בוטיק המתמחה בתחום מוגדר, וניסיונו הייחודי של עורך הדין אנר אבילוב, היא המאפשרת לקהל לקוחותיו לקבל שירות משפטי בסטנדרט מקצועי הגבוה ביותר תוך קבלת יחס אישי, מהימן ואמין.

  המשרד מייצג את לקוחותיו בכלל ההיבטים של הליכים ליטיגטורים מסחריים ואזרחיים, לרבות בתיקים מורכבים, בסכסוכים חוזיים ונזיקיים גדולים, מאבקי כוחות בין בעלי מניות בחברות, סכסוכים אזרחיים ורכישת ומכירת דירות.

  לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תחומי התמחות

   משרדו של עורך הדין אנר אבילוב מתמחה בתחומים מוגדרים במשפט המסחרי והאזרחי. עורך הדין אבילוב סבור כי התמחותו של עורך הדין בתחומי התמחות משפטית ספציפית מעניקה לעורך הדין יתרון איכותי וייחודי על יריביו בשל העמקת הידע באותם תחומי עיסוק משפטיים ספציפיים שהופכים עורכי דין למומחים בתחומם.

   ניסיון רב בתחום המשפטים
   יחס אישי, מהימן ואמין
   שירות משפטי בסטנדרט מקצועי הגבוה ביותר
   חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום