השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עריכת חוזים

  עריכת הסכמים וחוזים

  משרדו של עו"ד אנר אבילוב מתמחה בעריכת כל סוגי הסכמים וכריתתם, החל מהסכמים עסקיים וכלה בהסכמים אזרחיים פרטיים ולרבות ליווי במשא ומתן לכריתתו של הסכם, הסכמי מייסדים, הסכמי השקעה, הסכמי רכישת מניות (רכישת חברה), רכישת פעילות חברה, הסכמי אספקת טובין או שירות, הסכמי הלוואות, הסכמי ממון וצוואות, הסכמי הזמנת שירותים, ועוד. עו"ד אנר אבילוב עורך את כל ההסכמים כך שכל תנאיו הן ביחס לקיום החוזה, סיומו, והפרתו יפורטו לפרטי פרטים במסמך ערוך מנוסח כדבעי העונה להגדרה של "הסכם סגור", והכל מתוך ראיה צופה פני משפט – וכדי להימנע התערבות חיצונית (לרבות בית המשפט הנכבד) בתוך תנאי ההסכם ואומד דעת הצדדים להסכם.

  עורך דין עריכת חוזים אנר אבילוב

  דיני החוזים הינו תת תחום בתוך דיני החיובים של מדינת ישראל. אנשים וגופים שונים לרבות חברות, עמותות ושותפויות עורכים חוזים יום יום. ברוב המקרים, רוב האנשים כלל לא חושבים או מודעים לכך שזה עתה הם ערכו חוזה, למשל כאשר רכשו פיתות במאפיה השכונתית או מוצרים בסופר, או עלו לאוטובוס ועוד פעולות יום יומיות אחרות. אך חוזים בתחום המסחרי  הם חוזים מתוחכמים יותר, משמעותיים יותר, ואף יקרים הרבה יותר. חוזה הוא למעשה כתב התקשרות בין שני צדדים או יותר, המצביע על אומד דעת הצדדים לבוא הסכם מחייב, שאינו נוגד את החוק או תקנת הציבור, שבו שני צדדים או יותר מתחייבים לעשות דבר מה עבור הצד השני, לפעמים באופן מותנה, לפעמים במשולב ולפעמים בלתי תלוי ומותנה.  מכאן ישנה חשיבות רבה בעריכת הסכם משפטי, שינוסח על ידי עורך דין המתמחה בדיני החוזים. משרד עורכי הדין אנר אבילוב, הינו משרד עורכי דין מהמובילים בתחום דיני החוזים לרבות עריכת חוזים וניהול סכסוכים חוזיים לרבות בבתי המשפט בתחום האזרחי והמסחרי.

  עריכת חוזים וההבדל ביניהם

  כאשר אנחנו נגשים לבדוק לעומקם סוגיות בחוזים, נראה את הניואנסים המשפטיים הקיימים לביצועו או ביטולו של חוזה. כך שלא די ברצון שני צדדים בקיום עריכת חוזים. הנה כמה מהסוגיות המשפטיות העולות בעת עריכת חוזים:

  • תום לב – דרישה בסיסית משני הצדדים לקיום משא ומתן וביצועו בתום לב ובדרך מקובלת. עקרון תום הלב הוא חל, גם על פעולות משפטיות שאינן בבחינת חוזה ועל חיובים שאינם נובעים מחוזה.
  • חוזה על תנאי – הינו חוזה מותנה. פרטים שלא הוסכמו בין הצדדים, ינהגו עפ"י הנהוג בהסכמים חוזיים דומים או כפי הנהוג בין הצדדים. בית המשפט בפסק הדין הידוע שלימים קיבל את השם פס"ד אפרופים, קבע (בקליפת אגוז), שבנוסף לכתוב בחוזה בית המשפט יכול לפרש את כוונות הצדדים בעת חתימת החוזה, גם אם הן לא פורטו בחוזה, ולפסוק גם לפי שיקולי הגינות, סבירות ותום לב ואף לפרש את אומד דעת הצדדים.

  עריכת חוזה למען הסדר הטוב

  משום שלחוזה אמורה להיות השפעה גדולה מאוד על חיינו, ושינוי דרך פרשנות החוזה בפסק דין האפרופים, אל לכם אף להתחיל את המשא ומתן לעריכת חוזה לא כל שכן לכרות חוזה, מבלי לקבל למצער ייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין אשר תחום מומחיותו העיקרי הוא חוזים. משרד עורכי הדין אנר אבילוב, מתמחה בעריכת חוזים בתחום האזרחי והמסחרי, ובפתרון סכסוכים ותביעות הנובעות ו/או הקשורות בחוזים וכן בתחום דיני הנזיקיות.

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום